KDRB0
Vention USB (Wifi, 2.4G, fekete), adapter
készleten
2 890 Ft
ÁFA nélkül 2 276 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Sávok | Normál |
| Csatlakozók | USB-A 2.0 |
| Sebesség | 150 Mbps |
| Antennák Sebessége | 2.4 GHz |
| Garancia | 12 hónap |
| Márka | Vention |
| Állapot | Új |
| Poe | Nem |
| Sim Kártya Foglalat | Nem |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Akkumlátor | Nem |
| Cserélhető Antenna | Nem |
| Súly | 0.005 kg |
| Méretek | 135 mm x 90 mm x 20 mm |




