KDSB0
Vention USB (Wi-Fi Dual Band 2.4G/5G), adapter
készleten
4 890 Ft
ÁFA nélkül 3 850 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Garancia | 12 hónap |
| Márka | Vention |
| Állapot | Új |
| Poe | Nem |
| Sim Kártya Foglalat | Nem |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Sávok | Dual band |
| Csatlakozók | USB-A |
| Akkumlátor | Nem |
| Cserélhető Antenna | Nem |
| Sebesség | 433 Mbps |
| Antennák Sebessége | 5 GHz |
| Súly | 0.01 kg |
| Méretek | 150 mm x 60 mm x 30 mm |




