NAFB0
Vention USB-A Bluetooth 5.1 , Adapter
készleten
2 790 Ft
ÁFA nélkül 2 197 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Garancia | 12 hónap |
| Márka | Vention |
| Állapot | Új |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Csatlakozók | USB-A |
| Wireless | Bluetooth |
| Hatótáv | 20 m |
| Súly | 0.041 kg |
| Méretek | 15 mm x 100 mm x 130 mm |




