BAABH
Vention 6.5mm jack/M -> 6.5mm jack/M kábel, (fekete, aranyozott), 2m, kábel
készleten
1 590 Ft
ÁFA nélkül 1 252 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Végpont 2 | 6,5mm Jack |
| Felhasználás | Audio kábel |
| Márka | Vention |
| Aranyozott | Igen |
| Végpont 1 | 6,5mm Jack |
| Garancia | 24 hónap |
| Hosszúság | 2 m |
| Felhasználás | Audio kábel |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 0.08 kg |
| Méretek | 20 mm x 146 mm x 192 mm |




