BAABJ
Vention 6.5mm jack/M -> 6.5mm jack/M, (audio,fekete), 5m, kábel
nincs készleten
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Végpont 2 | 6,5mm Jack |
| Felhasználás | Audio kábel |
| Márka | Vention |
| Aranyozott | Igen |
| Végpont 1 | 6,5mm Jack |
| Hosszúság | 5 m |
| Garancia | 24 hónap |
| Felhasználás | Audio kábel |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 0.177 kg |
| Méretek | 30 mm x 135 mm x 185 mm |




