90409
UGREEN GaN 65W gyorstöltő 3 portos CD296
nincs készleten
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Szín | Spacegrey |
| Szín | Spacegrey |
| Gan | Igen |
| Csatlakozók | USB Type-C, USB-A |
| Kialakítás | Fali |
| Teljesítmény-1 | 65 W |
| Kompatibilitás | US, EU, UK |
| Szabványok | QC 3.0, PD 3.0, SCP, APPLE 2.4A, QC 4.0, BC 1.2 |
| Kompatibilitás | US, EU, UK |
| Szabványok | QC 3.0, PD 3.0, SCP, APPLE 2.4A, QC 4.0, BC 1.2 |
| Márka | UGREEN |
| Állapot | Új |
| Súly | 0.14 kg |
| Méretek | 170 mm x 100 mm x 30 mm |




