Choetech 15W 3-1-ben vezeték nélküli mobil gyorstöltő
Praktikus, három eszközös töltés
A Choetech 3 in 1 vezeték nélküli töltőállvány egyszerre több kompatibilis eszköz kényelmes töltését támogatja, így rendezettebbé teszi az asztali környezetet. Asztali, állvány kialakítása ideális mindennapi használatra, miközben a mobiltelefon, az okosóra és egy további eszköz töltése egy helyen történhet.


Megbízható vezeték nélküli teljesítmény
A modell legfeljebb 15 W maximális töltési teljesítményt kínál, emellett 5 W és 3 W teljesítményszinteket is támogat a különböző eszközök igényeihez igazodva. A MagSafe támogatás és a vezeték nélküli gyorstöltési funkció kényelmes megoldást nyújt azoknak, akik egyszerűbb és gyorsabb töltési élményt keresnek.
Letisztult megjelenés hosszú garancia
A fehér színű Choetech töltőállvány elegáns, visszafogott megjelenésével könnyen beilleszthető otthoni vagy irodai környezetbe, miközben kompakt formája helytakarékos használatot tesz lehetővé. A 24 hónap garancia előnyt jelent azok számára, akik megbízható mobiltelefon töltőt keresnek.

Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Szín | White |
| Márka | Choetech |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Funkciók | 3 in 1 |
| Magsafe | Igen |
| Teljesítmény-1 | 15 W |
| Kialakítás | Asztali, Állvány |
| Teljesítmény-2 | 5 W |
| Teljesítmény-3 | 3 W |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 0.21 kg |
| Méretek | 115 mm x 115 mm x 165 mm |




