65C6KS
TCL 65" 65C6KS QD-MiniLED 165cm 4K Google TV
készleten
221 990 Ft
ÁFA nélkül 174 795 Ft
Szállítási díj: 8 990 Ft-tól
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Képfrissítés | 120 |
| Garancia | 12 hónap |
| Kijelző Méret | 65 |
| Kijelző Méret | 65 inch |
| Kijelző Méret | 65 |
| Márka | TCL |
| Képfrissítés | 120 |
| Állapot | Új |
| Felbontás | 4K UHD (3840x2160) |
| Képfrissítés | 120 Hz |
| Súly | 24.2 kg |
| Méretek | 145 mm x 1608 mm x 1000 mm |




