35605B
UGREEN 5000mAh UNO mágneses vezeték nélküli powerbank PB571
készleten
9 790 Ft
ÁFA nélkül 7 709 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Szín | Spacegrey |
| Szín | Spacegrey |
| Extra Tudás | LED kijelző, Magsafe |
| Bemeneti Csatlakozók | USB-C (Type-C) |
| Kimeneti Csatlakozók | USB-C (Type-C) |
| Vezeték Nélküli Töltés | Igen |
| Töltési Teljesítmény | 20 W |
| Szabványok | PD 3.0, Qi |
| Extra Tudás | Magsafe |
| Kapacitás | 5000 mAh |
| Szabványok | PD 3.0, Qi |
| Vez.nélk, Töltési Teljesítmény | 7.5 W |
| Szín | Grey |
| Márka | UGREEN |
| Állapot | Új |
| Súly | 0.2 kg |
| Méretek | 200 mm x 100 mm x 30 mm |




