Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Gyártmány | Eredeti |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Gyártmány | Eredeti |
| Márka | Oki |
| Oldalkapacitás Fekete | 25000 oldal |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 1.7 kg |
| Méretek | 31.5 mm x 24.5 mm x 23 mm |
| Állapot | Új |
|---|---|
| Gyártmány | Eredeti |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Gyártmány | Eredeti |
| Márka | Oki |
| Oldalkapacitás Fekete | 25000 oldal |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 1.7 kg |
| Méretek | 31.5 mm x 24.5 mm x 23 mm |