Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Gyártmány | Eredeti |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Szín | TriColor (CMY) |
| Gyártmány | Eredeti |
| Szín | TriColor (CMY) |
| Oldalkapacitás | 300 oldal |
| Márka | Canon |
| Márka | Canon |
| Űrtartalom | 13 ml |
| Állapot | Új |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 0.05 kg |
| Méretek | 54 mm x 83 mm x 100 mm |




