C13S042169
Epson prémium fényes fotópapír (A4, 2x15 lap, 255g)
nincs készleten
érkezik: 2026.05.08.
A4 Prémium Glossy /Fényes/ Fotópapír 2x15 lap 255g
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Márka | Epson |
| Gyártmány | Eredeti |
| Garancia | Nincs garancia |
| Gyártmány | Eredeti |
| Garancia | Nincs garancia |
| Papírsúly | 255 gramm |
| Szélesség | 210 mm |
| Hosszúság | 297 mm |
| Állapot | Új |
| Súly | 0.77 kg |
| Méretek | 235 mm x 32 mm x 17 mm |




