C13S400039
Epson fényes fotópapír (10x15, 100 lap, 183g)
készleten
Epson 10x15 Gazdaságos Fényes Papír 100Lapos 183g
5 390 Ft
ÁFA nélkül 4 244 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Márka | Epson |
| Gyártmány | Eredeti |
| Garancia | Nincs garancia |
| Gyártmány | Eredeti |
| Szélesség | 100 mm |
| Hosszúság | 150 mm |
| Garancia | Nincs garancia |
| Papírsúly | 183 gramm |
| Állapot | Új |
| Súly | 0.295 kg |
| Méretek | 134 mm x 193 mm x 27 mm |




