C13S042549
Epson fényes fotópapír (10x15, 500 lap, 200g)
készleten
18 560 Ft
ÁFA nélkül 14 614 Ft
Szállítási díj: 2 390 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
2 390 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Márka | Epson |
| Gyártmány | Eredeti |
| Garancia | Nincs garancia |
| Gyártmány | Eredeti |
| Szélesség | 100 mm |
| Hosszúság | 150 mm |
| Garancia | Nincs garancia |
| Papírsúly | 200 gramm |
| Állapot | Új |
| Súly | 1.73 kg |
| Méretek | 65 mm x 210 mm x 160 mm |




