C13S042539
Epson fényes fotópapír (A4, 50 lap, 200g,)
készleten
13 990 Ft
ÁFA nélkül 11 016 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Márka | Epson |
| Gyártmány | Eredeti |
| Garancia | Nincs garancia |
| Gyártmány | Eredeti |
| Garancia | Nincs garancia |
| Papírsúly | 200 gramm |
| Szélesség | 210 mm |
| Hosszúság | 297 mm |
| Állapot | Új |
| Súly | 0.76 kg |
| Méretek | 215 mm x 305 mm x 15 mm |




