C13S042548
Epson fényes fotópapír (10x15, 100 lap, 200g)
készleten
6 990 Ft
ÁFA nélkül 5 504 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Márka | Epson |
| Gyártmány | Eredeti |
| Garancia | Nincs garancia |
| Gyártmány | Eredeti |
| Szélesség | 100 mm |
| Hosszúság | 150 mm |
| Garancia | Nincs garancia |
| Papírsúly | 200 gramm |
| Állapot | Új |
| Súly | 0.36 kg |
| Méretek | 110 mm x 155 mm x 25 mm |




