C13S041061
Epson fényképminőségű fotópapír (A4, 100 lap, 104g)
nincs készleten
érkezik: 2026.05.08.
A4 Fotópapír 100Lap 102g **A fehér 102 g/m^(2) súlyú keménypapír segítségével a nyomtatás eredményét a PhotoReal® minőségi nyomtatáshoz optimalizálják/ maximum 1444 dpi felbontással. Kitűnően alkalmas igényes/ üzleti célra használt színes grafikák/ brosúrák és poszterek nyomtatására**
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Márka | Epson |
| Gyártmány | Eredeti |
| Garancia | Nincs garancia |
| Gyártmány | Eredeti |
| Garancia | Nincs garancia |
| Szélesség | 210 mm |
| Hosszúság | 297 mm |
| Papírsúly | 104 gramm |
| Állapot | Új |
| Súly | 0.84 kg |
| Méretek | 220 mm x 310 mm x 20 mm |




