Másolás, nyomtatás, szkennelés, fax
Ideális kis- és középvállalkozásoknak, illetve olyan hibrid dolgozóknak, akik otthonról is dolgoznak
Access to optional advanced document workflow with Xerox Workflow Central
Biztonságos és megbízható
Mobil nyomtatásra kész: Apple AirPrint, Mopria, WiFi Direct
Átfogó biztonsági funkciók
30 990 Ft
38 990 Ft
39 990 Ft
47 990 Ft
39 990 Ft
47 990 Ft
39 990 Ft
47 990 Ft
6 790 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Terhelhetőség | 3-5 főre ajánlott |
| Garancia Helye | Márkaszerviz |
| Festékanyagok Száma | 4 |
| Színkezelés | Színes |
| Duplex | Nyomtatás |
| Maximális Papírméret | A4 |
| Bemeneti Papírtálcák Száma | 1 |
| Kijelző Típusa | Érintő |
| Beüzemelés Köteles | Nem |
| Maximális Papírsúly | 176 gramm |
| Ajánlott Havi Terhelhetőség | 3000 oldal |
| Funkciók | Nyomtat, Másol, Szkennel, Faxol |
| Márka | Xerox |
| Terhelhetőség | 3-5 főre ajánlott |
| Max Nyomtatási Felbontás | 600*600 |
| Wireless Csatlakozók | Wifi Direct, Apple Airprint, Mobil Print |
| Induló Kellékek Típusa | Induló töltettel |
| Garancia | 12 hónap |
| Max Nyomtatási Felbontás | 600*600 |
| Elsődleges Csatlakozók | Wifi, Hálózat, USB-A 2.0 |
| Garancia Helye | Márkaszerviz |
| Festékanyagok Száma | 4 |
| Induló Kellékek Típusa | Induló töltettel |
| Színkezelés | Színes |
| Duplex | Nyomtatás |
| Nyomtatási Sebes. Mono Iso | 22 oldal/perc |
| Maximális Papírméret | A4 |
| Kézi Vagy Hátsó Adagoló | Kézi lap |
| Bemeneti Papírtálcák Száma | 1 |
| Kijelző Típusa | Érintő |
| Beüzemelés Köteles | Nem |
| Elsődleges Csatlakozók | Wifi, Hálózat, USB-A 2.0 |
| Kézi Vagy Hátsó Adagoló | 1 lap |
| Bemeneti Tálca 1. | 250 lap |
| Funkciók | Nyomtat, Másol, Szkennel, Faxol |
| Kijelző Mérete | 6.1 cm átló |
| Memória | 512 mb |
| Állapot | Új |
| Kimeneti Tálca | 100 lap |
| Nyomtatónyelv | PCL, PS3, PDF Direct |
| Súly | 22.7 kg |
| Méretek | 560 mm x 440 mm x 520 mm |




