Vention CTKBAV USB-C Apa - USB-C Apa Adat és Töltőkábel 1,2m - Fekete
Energia korlátok nélkül
Használja ki a 100W PD technológia erejét, amellyel akár egy MacBook Pro-t is teljesen feltölthet mindössze 2,5 óra alatt. Az 5A áramerősség és a gyorstöltési támogatás biztosítja, hogy eszközei mindig a lehető legrövidebb idő alatt álljanak készen a használatra.


Intelligens és kíméletes védelem
A kábel fejébe épített E-Marker chip folyamatosan kommunikál eszközeivel, szabályozva a feszültséget és az áramerősséget az optimális töltés érdekében. Ez a technológia megvédi az akkumulátort a túltöltéstől és a túlmelegedéstől, meghosszabbítva eszközei élettartamát.
Hosszú élettartamra tervezve.
A cinkötvözet csatlakozóház és a strapabíró pamutbevonat ellenáll a kopásnak, és több mint 3000 hajlítást is sértetlenül kibír. Az 1,2 méteres hosszúság és a tripla árnyékolás ideális egyensúlyt teremt a kényelmes használat és a zavarmentes, 480 Mbps sebességű adatátvitel között.

Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Felhasználás | Adatkábel |
| Márka | Vention |
| Végpont 1 | USB-C (Type-C) |
| Verzió 1 | 2.0 |
| Verzió 2 | 2.0 |
| Sávszélesség | 0.48 Gbps |
| Od | 4.2 mm |
| Végpont 2 | USB-C (Type-C) |
| Gyorstöltés | Igen |
| Hosszúság | 1.2 m |
| Teljesítmény | 100 W |
| Súly | 0.061 kg |
| Méretek | 170 mm x 35 mm x 30 mm |




