FEDB0-EU
Vention USB-C+C+A (65W/30W/30W, 3-portos, fekete), töltő
nincs készleten
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Szabványok | QC 3.0, PD 3.0, AFC, FCP, SCP, PPS, APPLE 2.4A |
| Csatlakozók | USB Type-C, USB-A |
| Usb Type-C | 2 db |
| Teljesítmény-2 | 30 W |
| Teljesítmény-1 | 65 W |
| Teljesítmény-3 | 30 W |
| Garancia | 12 hónap |
| Usb 2.0 | 1 db |
| Márka | Vention |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 0.172 kg |
| Méretek | 55 mm x 70 mm x 130 mm |




