TDFHB
Vention USB-C -> VGA (0,15m Szürke Aluminum Ötvözet) konverter
készleten
3 390 Ft
ÁFA nélkül 2 669 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Szín | Grey |
| Garancia | 12 hónap |
| Márka | Vention |
| Végpont 2 | VGA (D-Sub) |
| Hosszúság | 0.15 m |
| Végpont 1 | USB Type-C |
| Szín | Grey |
| Állapot | Új |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 0.077 kg |
| Méretek | 173 mm x 93 mm x 28 mm |




