TCCH0
Vention USB-C --> Displayport , adapter
készleten
3 690 Ft
ÁFA nélkül 2 906 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Szín | Grey |
| Garancia | 12 hónap |
| Márka | Vention |
| Aranyozott | Igen |
| Végpont 1 | USB Type-C |
| Felbontás | 4K@60Hz |
| Szín | Grey |
| Végpont 2 | Display Port |
| Állapot | Új |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 0.012 kg |
| Méretek | 140 mm x 100 mm x 10 mm |




