LAKWF
Vention USB-C 2.0 -> Lightning, (3A, fehér) 1m, kábel
készleten
1 290 Ft
ÁFA nélkül 1 016 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Teljesítmény | 12 W |
| Szín | White |
| Felhasználás | Adatkábel |
| Garancia | 12 hónap |
| Márka | Vention |
| Végpont 1 | USB-A |
| Verzió 1 | 2.0 |
| Hosszúság | 1 m |
| Sávszélesség | 0.48 Gbps |
| Végpont 2 | Lightning |
| Od | 3 mm |
| Felhasználás | Adatkábel |
| Állapot | Új |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Szín | White |
| Súly | 0.048 kg |
| Méretek | 29 mm x 48 mm x 30 mm |


.png)

