NAGHG
Vention USB (Autóba, bluetooth 5.0 audio, szürke) 1,5m, adapter
nincs készleten
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Szín | Grey |
| Garancia | 12 hónap |
| Márka | Vention |
| Végpont 2 | 3,5mm miniJack |
| Végpont 1 | USB-A |
| Hosszúság | 1.5 m |
| Szín | Grey |
| Állapot | Új |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 0.04 kg |
| Méretek | 165 mm x 75 mm x 20 mm |




