ICDBH
Vention SFTP Patch (Cat.7, fekete), 2m, kábel
készleten
1 990 Ft
ÁFA nélkül 1 567 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Felhasználás | Netkábel |
| Márka | Vention |
| Aranyozott | Igen |
| Garancia | 24 hónap |
| Hosszúság | 2 m |
| Végpont 1 | RJ45 |
| Végpont 2 | RJ45 |
| Felhasználás | Netkábel |
| Awg | 28 AWG |
| Od | 6.3 mm |
| Verzió 1 | Cat7 |
| Verzió 2 | Cat7 |
| Sávszélesség | 10 Gbps |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 0.089 kg |
| Méretek | 10 mm x 140 mm x 190 mm |




