VAA-D02-B200
Vention mini HDMI/M -> HDMI/M, (fekete) 2m, kábel
készleten
2 090 Ft
ÁFA nélkül 1 646 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Felhasználás | Videókábel |
| Márka | Vention |
| Aranyozott | Igen |
| Végpont 2 | HDMI |
| Garancia | 24 hónap |
| Hosszúság | 2 m |
| Végpont 1 | mini HDMI |
| Awg | 30 AWG |
| Od | 6.2 mm |
| Felhasználás | Videókábel |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 0.1 kg |
| Méretek | 30 mm x 144 mm x 192 mm |




