VAA-B06-B200
Vention HDMI/M -> HDMI/F (hosszabbító, fekete), 2m, kábel
nincs készleten
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Felhasználás | Videókábel |
| Márka | Vention |
| Aranyozott | Igen |
| Végpont 2 | HDMI |
| Végpont 1 | HDMI |
| Garancia | 24 hónap |
| Hosszúság | 2 m |
| Awg | 30 AWG |
| Verzió 1 | 1.4 |
| Verzió 2 | 1.4 |
| Od | 7.5 mm |
| Felhasználás | Videókábel |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 0.135 kg |
| Méretek | 10 mm x 185 mm x 250 mm |




