42154
Vention HDMI -> VGA, 0,15m, fekete, konverter
készleten
2 890 Ft
ÁFA nélkül 2 276 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Garancia | 12 hónap |
| Márka | Vention |
| Végpont 2 | VGA (D-Sub) |
| Felbontás | 1080p@60Hz |
| Hosszúság | 0.15 m |
| Végpont 1 | HDMI |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 0.036 kg |
| Méretek | 15 mm x 150 mm x 190 mm |




