Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Gyártmány | Ecopixel |
| Garancia | 12 hónap |
| Márka | Konica-Minolta |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 0.889 kg |
| Méretek | 100 mm x 490 mm x 100 mm |
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Gyártmány | Ecopixel |
| Garancia | 12 hónap |
| Márka | Konica-Minolta |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 0.889 kg |
| Méretek | 100 mm x 490 mm x 100 mm |