Kompatibilis termékek:
HP DeskJet 2620 All-in-One nyomtató
HP DeskJet 2630 All-in-One nyomtató
14ml
7 790 Ft
ÁFA nélkül 6 134 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Gyártmány | Diamond |
| Márka | HP |
| Garancia | 12 hónap |
| Űrtartalom | 14 ml |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 0.06 kg |
| Méretek | 90 mm x 45 mm x 79 mm |




