HP 652 Fekete tintapatron DeskJet IA 1115 / 2135 / 3635 / 3835 / 4535 / 4675
show ink level
6 690 Ft
ÁFA nélkül 5 268 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Szín | TriColor (CMY) |
| Márka | HP |
| Gyártmány | Ecopixel |
| Szín | TriColor (CMY) |
| Garancia | 12 hónap |
| Űrtartalom | 18 ml |
| Állapot | Új |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 0.04 kg |
| Méretek | 110 mm x 42 mm x 72 mm |




