Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Oldalkapacitás | 9000 oldal |
| Márka | HP |
| Gyártmány | SCC |
| Garancia | 12 hónap |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 1.21 kg |
| Méretek | 2 mm x 12 mm x 11 mm |
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Oldalkapacitás | 9000 oldal |
| Márka | HP |
| Gyártmány | SCC |
| Garancia | 12 hónap |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 1.21 kg |
| Méretek | 2 mm x 12 mm x 11 mm |