42ml
DJ 840 xi,920,940,810,812,816,825,840,842,843,845,916,3810,
3816,3820,3822, PSC500,750,950 Officejet 5110, v30/40/45
9 590 Ft
ÁFA nélkül 7 551 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Márka | HP |
| Gyártmány | Ecopixel |
| Garancia | 12 hónap |
| Űrtartalom | 42 ml |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 0.15 kg |
| Méretek | 111 mm x 42 mm x 77 mm |




