HP DeskJet 2300, 2700 nyomtatósorozat, HP DeskJet Plus 4100 sorozat, HP ENVY 6000, 6400 sorozat
7 490 Ft
ÁFA nélkül 5 898 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Szín | TriColor (CMY) |
| Márka | HP |
| Gyártmány | Ecopixel |
| Szín | TriColor (CMY) |
| Garancia | 12 hónap |
| Űrtartalom | 7.5 ml |
| Állapot | Új |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 0.05 kg |
| Méretek | 75 mm x 55 mm x 35 mm |




