WF-M52xx/57xx Series Ink Cartridge XXL Black
780ml
WorkForce Pro WF5799DWF *WorkForce Pro WFM5299DW
23 990 Ft
ÁFA nélkül 18 890 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Márka | Epson |
| Szín | Black |
| Garancia | Nincs garancia |
| Gyártmány | Ecopixel |
| Garancia | Nincs garancia |
| Oldalkapacitás | 47000 oldal |
| Űrtartalom | 795 ml |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Súly | 0.978 kg |
| Méretek | 310 mm x 210 mm x 45 mm |




