#200 db/karton
XP235 nyomtatóba nem jó!
12ml Stylus SX425W/SX525WD/BX305F/BX320FW/BX625FWD
590 Ft
ÁFA nélkül 465 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Márka | Epson |
| Garancia | 12 hónap |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Szín | Cyan |
| Szín | Cyan |
| Gyártmány | Ecopixel |
| Garancia | 12 hónap |
| Űrtartalom | 12 ml |
| Állapot | Új |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 0.0435 kg |
| Méretek | 20 mm x 90 mm x 95 mm |




