Nem ebbe a régióba való
kompatibilis: WF-7830/7835/7840/7310DTW; WF-3820/3825; WF-4820/4825/4830
1 590 Ft
ÁFA nélkül 1 252 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Márka | Epson |
| Szín | Magenta |
| Garancia | Nincs garancia |
| Szín | Magenta |
| Gyártmány | IK |
| Garancia | Nincs garancia |
| Űrtartalom | 18 ml |
| Állapot | Új |
| Súly | 0.05 kg |
| Méretek | 150 mm x 80 mm x 30 mm |




