Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Márka | Epson |
| Garancia | 12 hónap |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Oldalkapacitás | 3000 oldal |
| Gyártmány | IK |
| Garancia | 12 hónap |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 0.57 kg |
| Méretek | 280 mm x 80 mm x 100 mm |
| Állapot | Új |
|---|---|
| Márka | Epson |
| Garancia | 12 hónap |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Oldalkapacitás | 3000 oldal |
| Gyártmány | IK |
| Garancia | 12 hónap |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 0.57 kg |
| Méretek | 280 mm x 80 mm x 100 mm |