21ml
MG2100/MG2140/MG2150/MG2250/MG2255/MG3100/MG3140/MG3150/MG3155/MG3200/MG3250/MG3255/MG3550/MG4100/MG4150/MG4250/MX374/MX375/MX395/MX430/MX434/MX435/MX455/MX475/MX514/MX515/MX525
10 990 Ft
ÁFA nélkül 8 654 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Gyártmány | Ecopixel |
| Garancia | 12 hónap |
| Márka | Canon |
| Űrtartalom | 21 ml |
| Márka | Canon |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 0.07 kg |
| Méretek | 90 mm x 45 mm x 70 mm |




