13ml
Canon PIXMA MG5750;
Canon PIXMA MG5751
Canon PIXMA MG5752;
Canon PIXMA MG5753
Canon PIXMA MG6850;
Canon PIXMA MG6851
Canon PIXMA MG6852;
Canon PIXMA MG6853
PIXMA MG7750/
PIXMA MG7751/
PIXMA MG7752/
PIXMA MG7753
390 Ft
ÁFA nélkül 307 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Gyártmány | Ecopixel |
| Garancia | 12 hónap |
| Márka | Canon |
| Márka | Canon |
| Űrtartalom | 12 ml |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 0.0355 kg |
| Méretek | 130 mm x 50 mm x 20 mm |




