#200 db/karton
Canon PIXMA MG5450
Canon PIXMA IX6850
Canon PIXMA ip7250
Canon PIXMA IP8750
Canon PIXMA MG6450
Canon PIXMA MG5550
390 Ft
ÁFA nélkül 307 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Szín | Cyan |
| Szín | Cyan |
| Gyártmány | Ecopixel |
| Garancia | 12 hónap |
| Márka | Canon |
| Márka | Canon |
| Űrtartalom | 13 ml |
| Állapot | Új |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 0.0355 kg |
| Méretek | 20 mm x 50 mm x 130 mm |




