15ml
Brother DCP110C/DCP115C/DCP310N/MFC210C/MFC410CN/MFC620CN/MFC3240C/MFC5440C/FAX1840C/FAX2440C
290 Ft
ÁFA nélkül 228 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Márka | Brother |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Szín | Magenta |
| Márka | Brother |
| Szín | Magenta |
| Gyártmány | Ecopixel |
| Garancia | 12 hónap |
| Űrtartalom | 15 ml |
| Állapot | Új |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 0.44 kg |
| Méretek | 115 mm x 60 mm x 25 mm |




