Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Szín | Black |
| Márka | Brother |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Márka | Brother |
| Gyártmány | Ecopixel |
| Garancia | 12 hónap |
| Űrtartalom | 20 ml |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 0.05 kg |
| Méretek | 24 mm x 70 mm x 135 mm |




