35042
UGREEN Hálózati gyorstöltő, Nexode S, 65 W, USB-C, GaN, EU X553
nincs készleten
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Szín | Spacegrey |
| Szín | Black |
| Szín | Spacegrey |
| Gan | Igen |
| Csatlakozók | USB Type-C, USB-A |
| Kialakítás | Fali |
| Usb Type-C | 2 db |
| Teljesítmény-1 | 65 W |
| Kompatibilitás | EU |
| Kompatibilitás | EU |
| Szabványok | QC 3.0, QC 2.0, PD 3.0, AFC, FCP, SCP, PPS, APPLE 2.4A, QC 4.0, BC 1.2 |
| Szabványok | QC 3.0, QC 2.0, PD 3.0, AFC, FCP, SCP, PPS, APPLE 2.4A, QC 4.0, BC 1.2 |
| Márka | UGREEN |
| Usb 3.0 | 1 db |
| Állapot | Új |
| Súly | 0.3 kg |
| Méretek | 180 mm x 100 mm x 20 mm |




