35041
UGREEN Hálózati gyorstöltő, Nexode S, 30 W, USB-C, GaN, EU X503
nincs készleten
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Szín | Spacegrey |
| Szín | Black |
| Szín | Spacegrey |
| Kialakítás | Fali |
| Teljesítmény-1 | 30 W |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Usb Type-C | 1 db |
| Kompatibilitás | EU |
| Kompatibilitás | EU |
| Szabványok | QC 3.0, QC 2.0, PD 3.0, PD 2.0, AFC, PPS, APPLE 2.4A, QC 4.0 |
| Szabványok | QC 3.0, QC 2.0, PD 3.0, PD 2.0, AFC, PPS, APPLE 2.4A, QC 4.0 |
| Márka | UGREEN |
| Állapot | Új |
| Súly | 0.3 kg |
| Méretek | 180 mm x 100 mm x 20 mm |




