25871
UGREEN Hálózati gyorstöltő, Nexode Pro, 65 W, 3 port, GaN, EU szett X755
nincs készleten
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Szín | Spacegrey |
| Szín | Black |
| Szín | Spacegrey |
| Bemeneti Csatlakozók | USB Type-C, USB-A |
| Kimeneti Csatlakozók | Fali |
| Kapacitás | 65 mAh |
| Bemeneti Csatlakozók | USB Type-C, USB-A |
| Kimeneti Csatlakozók | Fali |
| Márka | UGREEN |
| Állapot | Új |
| Súly | 0.3 kg |
| Méretek | 180 mm x 100 mm x 20 mm |




