40104
UGREEN 4K HDMI kábel 10 m HD119
készleten
13 990 Ft
ÁFA nélkül 11 016 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Szín | Black |
| Aranyozott | Igen |
| Végpont 2 | HDMI |
| Verzió 1 | 2.0 |
| Verzió 2 | 2.0 |
| Végpont 1 | HDMI |
| Felbontás | 4K@60Hz |
| Hosszúság | 10 m |
| Sávszélesség | 18 Gbps |
| Márka | UGREEN |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Súly | 0.7 kg |
| Méretek | 210 mm x 200 mm x 60 mm |




