35525B
UGREEN 25000mAh 200w Fast Charging Power Bank PB722
nincs készleten
érkezik: 10000.01.03.
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Szín | Spacegrey |
| Szín | Black |
| Kimeneti Csatlakozók | USB-A, USB-C (Type-C) |
| Szín | Spacegrey |
| Extra Tudás | LED kijelző |
| Vezeték Nélküli Töltés | Nem |
| Kapacitás | 25000 mAh |
| Töltési Teljesítmény | 200 W |
| Bemeneti Csatlakozók | USB-C (Type-C) |
| Szabványok | PD 3.0, FCP, SCP, PPS, APPLE 2.4A, PD 3.1 |
| Szabványok | PD 3.0, FCP, SCP, PPS, APPLE 2.4A, PD 3.1 |
| Márka | UGREEN |
| Állapot | Új |
| Súly | 0.76 kg |
| Méretek | 65 mm x 100 mm x 180 mm |




