90597A
UGREEN 25000mAh 145W kétirányú gyorstöltés powerbank PB205
nincs készleten
érkezik: 10000.01.03.
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Szín | Spacegrey |
| Kimeneti Csatlakozók | USB-A, USB-C (Type-C) |
| Szín | Spacegrey |
| Vezeték Nélküli Töltés | Nem |
| Kapacitás | 25000 mAh |
| Töltési Teljesítmény | 145 W |
| Bemeneti Csatlakozók | USB-C (Type-C) |
| Szabványok | QC 3.0, QC 2.0, PD 3.0, PD 2.0, AFC, FCP, APPLE 2.4A |
| Szabványok | QC 3.0, QC 2.0, PD 3.0, PD 2.0, AFC, FCP, APPLE 2.4A |
| Márka | UGREEN |
| Állapot | Új |
| Súly | 0.616 kg |
| Méretek | 100 mm x 180 mm x 40 mm |




