45329
UGREEN 10000mAh Uno mágneses vezeték nélküli powerbank PB764
készleten
13 990 Ft
ÁFA nélkül 11 016 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Szín | Spacegrey |
| Szín | Spacegrey |
| Extra Tudás | LED kijelző |
| Kapacitás | 10000 mAh |
| Szabványok | Qi |
| Bemeneti Csatlakozók | USB-C (Type-C) |
| Kimeneti Csatlakozók | USB-C (Type-C) |
| Vezeték Nélküli Töltés | Igen |
| Vez.nélk, Töltési Teljesítmény | 15 W |
| Töltési Teljesítmény | 20 W |
| Márka | UGREEN |
| Állapot | Új |
| Súly | 0.2 kg |
| Méretek | 200 mm x 90 mm x 40 mm |




